Вступ України в Євросоюз підтримують 55% громадян найбільших держав ЄС

Все про економіку та фінанси

Вступ України до Європейського Союзу підтримують 55% громадян країн ЄС. Вступ України в НАТО підтримують 38%, показують результати свіжого опитування, проведеного у Франції, Німеччині, Італії та Польщі, пише zn.ua.

Опитування "Як сприймають Україну в країнах ЄС" провело соціологічне агентство Kantar Profiles Division на замовлення Центру "Нова Європа".

"Більшість респондентів (55%) підтримують членство України в ЄС. Підтримка членства України в НАТО також значна (38%), але ця відповідь не отримала підтримки більшості", - йдеться в результатах опитування.

Кожен п`ятий респондент підтримав приєднання України і до ЄС, і до НАТО. Ключовою перешкодою для вступу України в ЄС жителі ЄС вважають корупцію. Так 43,1% респондентів сказали, що боротьба з корупцією є пріоритетом для України. У 2015 році аналогічний показник був на рівні 37,5%.

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зазначила, що МЗС врахує їх в подальшій роботі.

"Для Міністерства закордонних справ України це дослідження є важливим джерелом інсайтів та інформації, що будуть враховані у Стратегії публічної дипломатії, над якою ми зараз працюємо", - написала Джапарова в Facebook, додавши, що МЗС разом з Українським інститутом почав дослідження у Франції, Німеччині, Угорщині, Польщі, США, Туреччині та Японії на предмет ставлення та очікування іноземної аудиторії до культури України та можливостей співпраці у сфері культури.