ВРП залишила без розгляду скаргу Приватбанку на дії судді Печерського райсуду Вовка

Все про економіку та фінанси

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя (ВРП) 18 січня ухвалила залишити без розгляду й повернути Приватбанку скаргу стосовно судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка, повідомляється в результатах засідання ВРП, розміщених на її сайті, пише "Інтерфакс-Україна".

Причини такого рішення в тексті результатів засідання не пояснюються.

Як повідомлялося на початку грудня Приватбанк подав до Вищої ради правосуддя скаргу на 1,1 тис. сторінок на дії судді Печерського районного суду Києва Вовка.

 2 вересня 2020 року, суддя Печерського райсуду Києва Вовк повністю задовольнив заяву компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року щодо зобов`язання Приватбанку обслуговувати їхні депозити, розмішені до націоналізації банку на рахунках його кіпрської філії, і цей порядок передбачає стягнення цих коштів на користь позивачів. Загальна сума вимог до банку, визначена судом, становить $347,374 млн (із них майже $102 млн - відсотки, нараховані за ставкою 13% річних).

Суд також санкціонував примусове списання коштів і (або) арешт майна Приватбанку в разі відмови виплачувати компаніям братів Суркісів зазначену суму.

Згідно з позицією Приватбанку, відповідні договори офшорів Суркісів на сьогодні вважаються виконаними, оскільки у 2016 році під час проведення націоналізації вони були обміняні на акції додаткової емісії.