ВР призначила міністра екології та природних ресурсів

Все про економіку та фінанси

Верховна Рада призначила Романа Абрамовського міністром захисту довкілля та природних ресурсів. За відповідний проект постанови проголосували 264 нардепів.

Представляючи кандидата, прем’єр Денис Шмигаль зазначив, що Роман Абрамовський - чинний заступник міністра енергетики та захисту довкілля.

Р. Абрамовський, виступаючи з парламентської трибуни, наголосив, що в екологічній політиці на сьогодні дуже багато викликів, і всі ці виклики уряду зрозумілі.

«Я чітко знаю, що робити, щоб ліквідувати і наслідки промислового забруднення, ще багато питань в лісовому господарстві, багато питань в інфраструктурі поводження з відходами, в тому числі з радіоактивними. Ми вступили в період маловоддя, це теж неабиякий виклик, якому прийдеться дати раду. Є також питання, які стосуються рибного господарства і рибної політики. В мене є чіткий план, як зробити так, щоб рибне господарство приносило користь державі, а не окремим ділкам», - заявив Р. Абрамовський.

Також він висловив сподівання на плідну співпрацю з Верховною Радою. «Без парламенту ми не зможемо провести системні реформи, які у нас на порядку денному. Це і реформа ринку деревини, це і реформа рибної галузі, реформа контролю запобігання промисловому забрудненню, адаптації до змін клімату, реформа системи торгівлі викидами тощо», - підсумував Р. Абрамовський.