Волкер у Сенаті США прокоментував зв`язки Зеленського та Коломойського

Все про економіку та фінанси

18 червня спецпредставник Держдепартаменту Курт Волкер у ході слухань у комітеті з міжнародних відносин Сенату США "П`ять років після Революції Гідності: прогрес України і ворожі дії Росії" відповів на запитання сенатора Роберта Менендеса про вплив Ігоря Коломойського на президента Володимира Зеленського, пише dt.ua з посиланням на "Голос Америки".

"Я знаю, що Зеленський прийшов на посаду на потужній антикорупційній платформі, проте, є застереження щодо його зв`язків з певними українськими олігархами..., зокрема, Ігорем Коломойським, якого підозрюють у розкраданні грошей з банку, співвласником якого він був", - заявив Менедес.

Волкер підтвердив, що Держдепартаменту відомо про стосунки Зеленського з Коломойським, висловивши впевненість, що новий президент України повинен докладати зусиль для послаблення впливу олігархів на політичну систему.

"Ми вважаємо, що він (Зеленський, - ред.) заслуговує на шанс. Ми підтримуємо принципи реформ, подолання домінування олігархів в політичний системі, таких як Коломойський. Ми сподіваємося, що він зможе бути незалежним і виконати обіцяне", - заявив дипломат.

"І ми маємо намір, як допомагати йому, так і питати з нього, якщо цього не відбудеться", - підкреслив Волкер.