Відновлення Уолл-стріт триває на фоні стимулів для ринку в Китаї

Все про економіку та фінанси

Зростання акцій технологічних важковаговиків допомогло основним індексам Уолл-стріт продовжити підйом другий день поспіль у вівторок, а нове втручання центробанку Китаю заспокоїло інвесторів, пише Reuters.

Центробанк Китаю залив у банківську систему країни 1,7 трлн юанів ($242,74 млрд) через операції зворотного РЕПО в понеділок і вівторок, що допомогло китайським акціям компенсувати певні втрати і підняти світовий індекс акцій.

Ці заходи стимулювання сприяли поліпшенню настроїв інвесторів, незважаючи на те, що деякі економісти скоротили прогнози зростання світової економіки на 2020 рік, оскільки швидке поширення коронавірусу позначилося на другій за величиною економіці світу.

Акції Apple Inc і Microsoft Corp зросли більш ніж на 2,7%, а акції Alphabet Inc впали на 3,7% після публікації в цілому розчарувальних результатів рекламного бізнесу Google, YouTube і Google Cloud.

Індекс Dow Jones Industrial Average зріс на 1,68% до 28.877,89 пункту, S&P 500 - на 1,56% до 3.299,48 пункту, а індекс Nasdaq Composite - на 1,6% до 9.422,14 пункту.