Вибори в США: у штаті Джорджія перерахують усі бюлетені

Все про економіку та фінанси

Влада американського штату Джорджія прийняла рішення про ручний перерахунок усіх бюлетенів, поданих на виборах президента США. Про це в середу, 11 листопада, заявив держсекретар Джорджії Бред Раффенспергер, повідомляє агентство Reuters, констатує DW.

Планується, що перерахунок має завершитися до 20 листопада. Як пояснив Раффенспергер, влада ухвалила таке рішення через надзвичайно маленьку різницю у кількості голосів, відданих за Байдена і Трампа. Як показали результати, у Джорджії Байден випередив Трампа лише на 14 101 голос з приблизно п`яти мільйонів по всьому штату.

Держсекретар Джорджії також заявив, що особи, які будуть перераховувати бюлетені, працюватимуть в парах під наглядом спостерігачів від обох політичних партій.

Крім того, повідомляється, що штаб президента США Дональда Трампа в середу подав позов до федерального суду проти держсекретарки штату Мічиган Джоселін Бенсон і представників влади округу Вейн.

Як повідомляє американський телеканал Fox News, у позові містяться дані про те, що під час підрахунку бюлетенів спостерігачам від демократів надавалася перевага, підраховувалися бюлетені, подані зареєстрованими виборцями, ігнорувалися деякі представлені протести. У низці випадків, за твердженням позивачів, "спостерігачам від республіканців фізично і навмисно блокували доступ до представників виборчих комісій, посилаючись на соціальну дистанцію через коронавірус, у той час як спостерігачам від демократів дозволяли підходити ближче".

Мічиган традиційно є одним з "хитких" штатів на виборах президента США. Там, згідно з підрахунками, перемогу здобуває кандидат в президенти США від демократів Джо Байден, проте Трамп поставив під сумнів результати голосування в Мічигані, заявивши, що в цьому штаті була "велика кількість таємно вкинутих бюлетенів".