Венедіктова і посол ЄС обговорили конкурс на посаду глави САП

Все про економіку та фінанси

25 січня генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася з послом Євросоюзу Матті Маасікасом, повідомляє Офіс генпрокурора.

Як зазначається, сторони обговорили завершення реформи прокуратури та старт конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

«Відсьогодні почався прийом документів від кандидатів, який триватиме до 15 лютого. Ми сподіваємось, що вже за кілька місяців комісія в результаті прозорого і відкритого відбору зможе обрати дійсно гідного очільника САП», - наголосила Ірина Венедіктова.

Як констатується, Матті Маасікас, в свою чергу, привітав початок конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі та підтримує обрання керівника САП на прозорих засадах і спираючись на високі міжнародні стандарти. А також наголосив на важливості появи моделі відбору, яку можна застосовувати в майбутньому і "відзначив високий рівень організації реформи прокуратури, зокрема, проведення атестації прокурорів".

«Я вдячна міжнародним партнерам за підтримку всіх процесів і участь їхніх представників у роботі конкурсних комісій та робочих груп з атестації прокурорів. Нам залишилось тільки провести доатестацію для тих, хто з поважних причин пропустив якісь етапи, і ми вступаємо на фінішну пряму реформи – створення окружних прокуратур та затвердження положення про оцінювання діяльності, інших важливих правил», - додала Генеральний прокурор.

Ірина Венедіктова також підкреслила, що одразу після формування нових окружних прокуратур розпочнеться добір в ці новостворені прокуратури. 

Як повідомлялося, 22 січня в Офісі генепрокурора відбулася зустріч Ірини Венедіктової з послами країн G7 та Європейського Союзу.