Венедіктова - про Приватбанк: більша частина коштів стовідсотково повернеться

Все про економіку та фінанси

Генпрокурор Ірина Венедіктова в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" висловила думку, що державі вдасться повернути більшу частину коштів у справі Приватбанку, пише "Укрінформ".

«Може, це буде не так швидко, як нам усім хочеться. Може буде не вся сума, яку ми зазначаємо, - 5,5 мільярдів, - але більша частина стовідсотково повернеться. А може, потім після компенсації в господарських і цивільних судах ми повернемо й решту ще й з компенсацією держави», - сказала Венедіктова.

«Процеси йдуть і в кримінальній юстиції, і в господарських судах. І коли ми розмовляли з міністром юстиції Малюською, здається, він називав цифру 400 проваджень, в яких держава захищає ці активи. Тому робота йде на всіх фронтах», - додала генпрокурор.

Відповідаючи на питання про можливість вручення підозри Ігорю Коломойському чи його екстрадиції, вона сказала таке: "Будуть підстави, буде досить зібраних доказів - ми це зробимо. На сьогодні говорити, що щось когось звідкись потрібно екстрадувати, не говорячи навіть про ці прізвища - для цього мають бути підстави".