В Укрсиббанку - новий глава правління

Все про економіку та фінанси

Укрсиббанк повідомив, що 12 лютого його наглядова рада взяла до уваги заяву голови правління Бернара Дюмеля про звільнення за згодою сторін з 28 лютого та ухвалила рішення про призначення новим главою правління Лорана, Філіпа, Ніколя, Шарля, Дюпуша (Laurent, Philippe, Nicolas, Charles DUPUCH), який приступить до виконання обов`язків після отримання рішення правління НБУ про погодження на посаді.

На період з 2 березня 2020 року і до початку виконання Лораном, Філіпом, Ніколя, Шарлем Дюпушом обов`язків голови правління (на підставі отриманого письмового рішення правління НБУ) виконання обов`язків голови правління Укрсиббанку тимчасово було покладено на Андрія Кашперука, заступника голови правління - головного операційного директора Укрсиббанку.

Лоран, Філіп, Ніколя, Шарль Дюпуш акцiями Укрсиббанку не володіє. На посаду глави правління банку призначений безстроково. Посади, якi він обiймав за останнi 5 рокiв - керівник регіону Марокко групи BNP Paribas, головний виконавчий директор та голова правління банку "BMCI", дочірнього банку групи BNP Paribas.

Згідно зі звітністю Укрсиббанку, за підсумками 2019 року він декларує прибуток 2,58 млрд грн (за 2018 рік - 2,66 млрд грн).

Активи банку торік зросли до 53,8 млрд грн (з 52 млрд грн).

Заявлений показник достатності (адекватності) регулятивного капіталу на 01.01.2020 - 24,13% (вимога НБУ - не менше 10%).

За результатами стрес-тесту, проведеного в 2019 році, Укрсиббанк не потребував додаткового капіталу.