Укргазбанк презентував НАБУ понад 62 тис. cвоїх клієнтів з МСБ

Все про економіку та фінанси

Директор департаменту малого та середнього бізнесу Укргазбанку Михайло Медко на недавньому форумі НАБУ «Attractive Ukraine: Checkpoint 2019» констатував, що з початку року цей держбанк залучив 4,5 тис нових клієнтів - представників малого та середнього бізнесу, і наразі в цьому держбанку обслуговується 62,2 підприємців з сегменту МСБ, пише Liga.net.

«Оскільки ми є флагманом в напрямку кредитування проектів по енергомодернізації, то у нас суттєво зростає кількість звернень на такі продукти від клієнтів, які розуміють можливості підвищення рентабельності свого бізнесу за рахунок зниження витрат на енергоресурси. Популярні також лізинг і кредитні програми на придбання транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, устаткування. Активно підприємці почали користуватися нашим відносно новим і максимально простим і швидким «мікрокредитом», - зазначив М. Медко.

Як зазначається, клієнти з мікросегменту можуть отримати кредитні кошти в розмірі від 25 тис. грн до 500 тис. грн для розвитку власної справи - закупівлі товарів для продажу або сировини для виробництва, для придбання нового обладнання, ремонту, відкриття нових торгових точок і т.д.

За даними НАБУ сьогодні частка кредитів, виданих малому і середньому бізнесу в Україні, менше 10% від загальної кількості виданих кредитів юрособам. У той час як в ЄС цей показник більше 60%.