Уряд створив Координаційний центр з питань промисловості

Все про економіку та фінанси

19 лютого eряд ухвалив рішення про створення Координаційного центру з питань промисловості на чолі з прем’єр-міністром, констатує Мінекономіки.

Як зазначається, головне завдання Координаційного центру – "підготовка ефективних рішень, що сприятимуть розвитку вітчизняної промисловості, зростання промислового виробництва, створення нових робочих місць".

Задачами Координаційного центру є координація дій уряду, Верховної Ради, бізнесу для розроблення дієвих механізмів промислової політики, реагування та уникнення кризових ситуацій у промисловості.

До складу Координаційного центру увійшли представники центральних органів виконавчої влади - Мінфіну, Мінінфраструктури, Мінекоенерго, Державної податкової і Державної митної служб, Держстату.

Координаційний центр створено для посилення співпраці із представниками промисловості задля вирішення нагальних проблем галузі.

Як зазначається, створення Координаційного центру з питань промисловості підтримали представники Антимонопольного комітету, НБУ, комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, промислових підприємств, галузевих асоціацій, об’єднань, представницьких органів (Укрметалургпром, Укрлегпром, Укравіабуд, Укрмашбуд, Метінвест, Аграрний союз, тощо), міжнародні експерти та представники міжнародних організацій та установ в Україні, незалежні експертів і представників громадських об’єднань та неурядових організацій (Укрпромзовнішекспертиза, тощо).