Уряд призначив главу Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей

Все про економіку та фінанси

Уряд призначив голову та двох із шести членів комісії із регулювання азартних ігор та лотерей, повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, пише "Укрінформ".

"Іван Рудий обраний на посаду голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Він має досвід та знання у сфері менеджменту, міжнародних відносин та фінансів. Учасник бойових дій. Входив до складу національної збірної України на "Іграх Нескорених" у Нідерландах", - зазначив Немчінов.

За його словами, взяти участь у доборі на посади голови та 6-х членів Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей виявили бажання 378 осіб. До співбесіди було допущено 42 особи, з них 20 осіб подали документи на посаду голови комісі.

Немчінов поінформував, що за результатами співбесід на посади членів комісії призначено Олену Водолажко та Євгена Гетьмана. Олена Водолажко – професійний адвокат, член Асоціації правників України, має значний досвід роботи у державних органах, а також досвід співпраці з державними регуляторними органами щодо розробки та впровадження регуляторних актів. Євген Гетьман має досвід у напрямі міжнародної співпраці у тому числі з НАТО (координатор міжнародних проектів), досвід роботи у регуляторних органах та досвід керівництва комунальними та приватними підприємствами.

На інші посади членів Комісії оголошено додатковий добір.

Як повідомлялося, Немчінов 23 вересня поінформував про те, що уряд вирішив створити в Україні Комісію з азартних ігор та лотерей. У ній працюватиме 230 осіб, у тому числі голова та 6 членів комісії. Вона буде розташована у Києві, на бульварі Лесі Українки, 26.