Уряд погодив в.о. глави "Центренерго", якого позитивно оцінював Коломойський

Все про економіку та фінанси

Кабмін на засіданні в середу, 18 вересня, погодив тимчасове покладання виконання обов`язків генерального директора ПАТ "Центренерго" на Володимира Потапенко, пише "БізнесЦензор".

Як повідомлялося, Володимир Потапенко зайняв посаду в.о. голови правління "Центренерго" в липні.

Після зміни менеджменту енергокомпанія почала укладати прямі договори на поставку енергоспоживання з підприємствами групи "Приват". У цьому списку Нікопольський і Запорізький заводи феросплавів, "Дніпроазот", Покровський і Марганецький ГЗК.

Крім того, після зміни керівника "Центренерго" підписало договір на поставку вугілля з ТОВ "Нафта Форс", засновник і директор якої, за даними ЗМІ, має безпосереднє відношення до діяльності групи "Приват".

Раніше ЗМІ повідомляли, що державна "Центренерго" перейшла під контроль людей, близьких до лідера групи "Приват" Ігорю Коломойському.

Сам же Коломойський цю інформацію заперечив, однак в інтерв`ю Цензор.НЕТ назвав нове керівництво компанії "професійними і зрозумілими людьми", визнавши, що консультує Потапенко.

"Центренерго" експлуатує 23 блоки (18 - пиловугільні і 5 - газомазутні) на Вуглегірській, Зміївській та Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7690 МВт. Державі належить 78,3% акцій товариства.