"Укргазвидобування" залучає кредит у ЄБРР на 52 млн євро під держгарантію

Все про економіку та фінанси

Міністерство фінансів констатує, що АТ «Укргазвидобування» (УГВ) отримає від ЄБРР кредит під держгарантію на 51,85 млн євро.

31 липня відбулась церемонія підписання відповідних договорів в рамках проекту «Закупівля верстатів КРС та покращення енергоефективності АТ «Укргазвидобування»: договору гарантії між Україною та ЄБРР; кредитної угоди між АТ «Укргазвидобування» та ЄБРР; проектної угоди між НАК «Нафтогаз України» та ЄБРР

Як зазначається, перший транш кредиту обсягом 36,4 млн євро залучається на 9 років та другий транш в розмірі 15,45 млн євро - на 15 років - з 3-річним пільговим періодом. Відсоткова ставка – плаваюча (6 місячний EURIBOR+1% річних); комісія за зобов’язання - 0,5 % річних; одноразова комісія за відкриття кредиту – 1%.

Кошти будуть використані в рамках реалізації проекту «Закупівля верстатів КРС та покращення енергоефективності АТ «Укргазвидобування» на купівлю верстатів капітального ремонту свердловин, а також заходи з підвищення енергоефективності електростанції Локачі (Волинська область).