Укргазбанк надав понад $53 млн торговельного фінансування

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк констатує, що продовжує нарощувати обсяги міжнародного торговельного фінансування і вже здійснив операцій на понад 53 млн дол. США у рамках ліміту від IFC за глобальною програмою GTFP.

"Загальна ж сума GTFP ліміту складає 40 млн дол.США – тобто банк не лише успішно реалізував проект, а й продовжує нарощувати його масштаби за рахунок відкриття нових угод.

З початку співпраці у 2018 році в рамках ліміту торговельного фінансування IFC банком було здійснено 26 операцій на суму більше 53 млн дол.США для клієнтів з різних сегментів та галузей економіки України, у тому числі з сегменту МСБ.

Крім того, Укргазбанк вже здійснив перші угоди в рамках ліміту торговельного фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку на суму близько 2 млн дол.США. Угода з ЄБРР була підписана у липні цього року.

Враховуючи діючі ліміти з торговельного фінансування із першокласними міжнародними банками клієнти Укргазбанку мають вагому підтримку своїх зовнішньоторговельних операцій та можуть отримувати повний спектр операцій торговельного фінансування як для імпортних, так і для експортних операцій", - йдеться в повідомленні держбанку.

Укргазбанк нагадує, що увійшов у трійку кращих банків у номінації «Найкращий банк у Східній Європі у 2018 році» міжнародної премії найавторитетнішого видання з торговельного фінансування – Global Trade Review.