Укргазбанк збільшив свій прибуток у 6 разів

Все про економіку та фінанси

За даними Укргазбанку, в І кварталі 2020 року він заробив 340 млн грн чистого прибутку (тоді як за аналогічний період попереднього року - 54,3 млн грн).

«Важко оцінювати ці три місяці, оскільки березень кардинально змінив плани кожного. Та все ж зараз головне завдання банків – утримувати фінансову стабільність України, бути її надійною, непорушною опорою. Саме банківські установи першими прийдуть на допомогу бізнесу та українцям, які зустрінуться з наслідками карантину один на один. А для цього в Укргазбанку є міцний запас ліквідності та капіталу, нові лояльні умови для співпраці, актуальні для клієнтів продукти та сервіси, сучасні та безпечні дистанційні канали доступу до них і безмежне бажання якнайшвидше повернутися до звичного життя і продовжити працювати заради розвитку економіки нашої держави», - зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Як зазначається, навіть під час карантину Укргазбанк продовжує активно підтримувати український бізнес, а тому першим серед банків перетнув позначку у 100 позичальників у президентській програмі підтримки підприємців «Доступні кредити 5-7-9%». Наразі вже більше 120 підприємців отримали кредити на розвиток свого бізнесу.

Нагадаємо, прибуток Укргазбанку за 2019 рік перевищив 1 млрд грн.