Укргазбанк збільшив прибуток удвічі - до 685 млн грн

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що за три квартали його прибуток зріс до 685 млн грн, що майже вдвічі більше за аналогічний показник у минулому році (тоді позитивний фінрезультат становив 347 млн грн).

Як зауважує держбанк, “завдяки реалізації нових проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці” йог активи на 1 вересня сягнули майже 153 млрд грн.

“Ми – лідери на ринку за зростанням активів, - констатує Укргазбанк. - Такі показники – результат впровадження сучасних продуктів та онлайн-сервісів, покращення рівня та якості обслуговування, зростання клієнтської бази банку в цілому. Навіть під час карантину ми продовжуємо активно підтримувати український бізнес, ефективно реалізовуючи президентську програму доступних «5-7-9%» кредитів. Обсяг наших кредитних угод вже подолав позначку в мільярд гривень, де левова частка – саме інвестиційні кредити”.

За даними Укргазбанку, його клієнтами вже є 6,7 тисяч представників корпоративного бізнесу, понад 69 тисяч клієнтів МСБ та майже 2,2 млн українців (з початку року до держбанку приєдналися майже 118 тисяч клієнтів).