Укргазбанк запустив іпотеку від 8,8% річних

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що вже запустив програму іпотечного кредитування від 8,8% річних.

"Наша нова програма вже доступна для жителів Харкова.

Завдяки співпраці з Харківською міською радою, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та харківському забудовнику нам вдалося запустити програму для українських родин, які потребують поліпшення житлових умов. У першу чергу це ті родини, які вже перебувають на обліку.

Оскільки програма передбачає відшкодування з Харківського місцевого бюджету частини відсотків за кредитом на рівні облікової ставки НБУ, реальна ставка за іпотечним кредитом для харків’ян буде на рівні від 0,8% річних. Важливо зазначити, що ставка буде незмінною для позичальників протягом п’яти років кредитування", - йдеться в заяві держбанку.

"Підтримати українців зараз – наше головне завдання як державного банку. Безумовно, ми розділяємо бажання уряду у забезпеченні власним житлом кожну українську родину. Це наш соціальний обов’язок і важливий внесок у їхнє майбутнє. Водночас ми добре розуміємо, що доходи більшості українців не дозволяють їм придбати омріяне житло відразу, а гідні умови життя молодим родинам потрібні вже сьогодні. Тому разом з місцевою владою ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити наших громадян доступним фінансуванням на придбання власного житла у перевірених забудовників. У Харкові одним із провідних забудовників і є «Трест Житлобуд-1». Тепер ми будемо кредитувати нове житло, побудоване компанією, на ексклюзивних умовах – під 8,8% річних у гривні, яка за рахунок компенсації в результаті становитиме лише 0,8% для клієнта", – наголосив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Як зазначають в Укргазбанку, доступну іпотеку вже можна оформити на придбання житла на первинному ринку у забудовника «Трест Житлобуд-1». Найближчим часом харків’яни зможуть придбати житло в усіх комплексах забудовника.

"До речі, саме харків’яни найчастіше зверталися до нас за іпотечними кредитами. За доступним кредитом вже можна звертатися до будь-якого відділення Укргазбанку в Харкові", - резюмують у держбанку.