Укргазбанк у І кварталі збільшив портфель торговельного фінансування на 30%

Все про економіку та фінанси

За даними Укргазбанку, він продовжує підтримувати зовнішньоекономічну діяльність своїх клієнтів і стабільно нарощує свій портфель угод торговельного фінансування. Так, за результатами першого кварталу поточного року обсяг таких угод збільшився до понад 14 млрд грн, що на 30% більше, ніж на початку січня.

Як наголошує держбанк, "така стрімка динаміка свідчить про високу ефективність роботи банку за цим напрямом, здатність швидко реагувати на актуальні потреби клієнтів та адаптуватися до роботи у нових реаліях" (цитата).

Як зазначається, основними складовими зростання портфеля торговельного фінансування Укргазбанку в першому кварталі стала підтримка таких угод від ЄБРР за програмою TFP (Програма підтримки торгівлі), укладання еко-угод з торговельного фінансування для клієнтів, відкриття та використання нових «чистих» лімітів від іноземних банків та контрагентів, а також удосконалення діючих продуктів банку, таких як митна гарантія, гарантія розстрочки оплати ПДВ, експрес гарантія без застави тощо.

"Нарощування обсягів торговельного фінансування дозволить Укргазбанку й надалі посилювати підтримку та фінансування зовнішньоекономічних проєктів його клієнтів незалежно від їхніх масштабів.

Зокрема, нині найменша угода була на суму менше 1 тисячі гривень, а найбільша – на понад 20 млн доларів США", - зауважує держбанк.

Нагадаємо, у грудні минулого року Укргазбанк вдвічі збільшив ліміт торговельного фінансування від ЄБРР за програмою TFP до 80 млн доларів США.

А ще - вже другий рік поспіль Укргазбанк входить у ТОП-3 номінації «Найкращий банк у Східній Європі» з торговельного фінансування.