Укргазбанк пройшов сертифікацію системи управління інформбезпекою

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк заявив, що його система управління інформаційною безпекою успішно пройшла сертифікацію, а відтак держбанк підтвердив відповідність вимогам Міжнародного стандарту з управління інформаційною безпекою ISO/IEC 27001:2013. Аудит проведено компанією «Бюро Верітас Сертифікейшн» (Bureau Veritas Certification) – світовим лідером у сфері тестування, інспекції та сертифікації. За його результатами, функціонування та взаємодія існуючих бізнес-процесів з точки зору організації їх захисту та протидії ризикам інформаційної безпеки були оцінені позитивно.

«Ми втретє отримали об’єктивне незалежне підтвердження того, що управління системою інформаційної безпеки Банку відповідає вимогам міжнародного стандарту з інформаційної безпеки ISO 27001, а це означає, що наші клієнти та партнери можуть бути впевнені – їхні дані та вся конфіденційна інформація надійно захищені від несанкціонованого доступу, а бізнес-процеси, в рамках яких клієнти співпрацюють з Банком, відповідають всім новітнім вимогам та стандартам у сфері інформаційної безпеки. Ми щиро вдячні Бюро Верітас Сертифікейшн за плідну співпрацю та гідну оцінку політики Укргазбанку в сфері інформаціної безпеки, адже нині отримали неупереджене та незалежне підтверждення того, що банк здатен ефективно реагувати та протистояти сучасним викликам та загрозам», - зазначила заступник голови правління, Chief Information Security Officer (CISO) Тамара Савощенко.

«Успішна сертифікація Укргазбанку, з одного боку, надає гарантію безпеки даних для замовників, інвесторів, спонсорів, ділових партнерів, розробляє умови для повного контролю за управлінням інформаційних ресурсів та підвищує ефективність роботи бізнес-структури, а з іншого – сприяє розширенню бізнесу, адже, як правило, задля проведення тендерів, організатори вимагають надати сертифікат відповідності системам менеджменту інформаційної безпеки» - повідомив Максим Ведянкін, генеральний директор Бюро Верітас Україна.

Укргазбанк – перший український банк, який у 2014 році отримав міжнародний сертифікат на відповідність стандарту ISO/IEC 27001.