Укргазбанк cтав найкращим банком у програмі торговельного фінансування IFC

Все про економіку та фінанси

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, член Групи Світового Банку) оголосила Укргазбанк найкращим банком-емітентом у Східній Європі у 2019 році. Банк отримав відзнаку за досягнення у рамках Глобальної програми IFC з підтримки торговельного фінансування, до якої долучився восени 2017 року. Укргазбанк став кращим у номінації GTFP 2019 Best Issuing bank Partner in Eastern Europe, констатує держбанк.

"Активну роботу у Глобальній програмі торговельного фінансування ми розпочали не так давно, порівняно з іншими банками, а от значних результатів ми досягли дуже швидко. Наша співпраця із потужною корпорацією IFC дозволяє відкривати нові ринки для українських виробників, збільшувати та розширювати зовнішньоторговельні операції, зрештою – стимулювати економічне зростання України. Для нас, як державного банку, особливо приємно достойно представляти нашу країну на теренах Європи та бути одним з небагатьох українських банків, який отримав цю почесну відзнаку", - зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Як зазначається, завдяки співпраці з IFC, Укргазбанк першим в Україні почав інвестувати в екологічні проекти, де кожна інвестиція не тільки прибуткова, а й має потужний соціальний вплив. А приєднання до Глобальної програми підтримки торгівлі надало Укргазбанку можливість збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів своїх клієнтів, значно розширити географію партнерської мережі й підтримати зусилля, що спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання, резюмують у держбанку.