Укргазбанк - про розслідування правоохоронцями діяльності "Київметробуду"

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що 11 лютого 2020 року в деяких його відділеннях проводяться слідчі дії працівниками Офісу Генерального прокурора та СБУ в рамках кримінального провадження щодо запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами ПАТ «Київметробуд» та підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств під час будівництва «Сирецько-Печерської» дільниці метрополітену.

"Банк надає всебічного сприяння працівникам правоохоронних органів для об’єктивного та неупередженого розслідування справи в рамках вищезгаданого кримінального провадження щодо діяльності ПАТ «Київметробуд».

Наголошуємо, що зазначені процесуальні дії жодним чином не стосуються операційної діяльності Банку та його співробітників.

Відділення Банку працюють у звичайному режимі", - констатує держбанк.

Офіс Генерального прокурора оприлюднив заяву, що за його процесуального керівництва слідчі та оперативні працівники СБУ здійснюють "численні обшуки у структурних підрозділах ПАТ «Київметробуд», їх посадових осіб, а також відділеннях АБ «Укргазбанку» та ряду приватних структур, які, ймовірно, задіяні у схемі шахрайського заволодіння бюджетними коштами, у тому числі за фактом безпідставного розміщення на депозитних рахунках 1,7 млрд грн, виділених на будівництво метро" (цитата).

Як уточнюється, йдеться про будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі м. Києва.

16 січня 2020 року за клопотанням Офісу Генерального прокурора слідчий суддя Печерського райсуду м. Києва наклав арешт на грошові кошти на банківських рахунках ПАТ «Київметробуд» та його відокремлених підрозділів в рамках кримінального провадження щодо запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами ПАТ «Київметробуд» та підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств під час будівництва дільниці метро.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, резюмує Офіс Генерального прокурора.