Укрексімбанк продає єдиним лотом торгові центри мережі "Амстор"

Все про економіку та фінанси

Укрексімбанк повідомив, що виставив на продаж об’єкти роздрібної торговельної мережі для врегулювання простроченої кредитної заборгованості ТОВ «Амстор».

Як зазначається, до лоту входять будівлі громадсько-торговельних центрів, земельні ділянки, торгове обладнання у Краматорську, Запоріжжі, Мелітополі, Кременчуку, Бердянську, Маріуполі та Одесі.

"Торговельні майданчики мережі складаються з магазинів формату «гіпер- та супермаркет», «торговий центр», Cash & Carry тощо, розраховані на обслуговування широкого кола споживачів і призначені для продажу продовольчих та непродовольчих товарів, продукції власного виробництва на фудкортах, а також проведення розважальних заходів.

Ефективність бізнесу на цих торгових площах підтверджено багаторічною присутністю якірних орендарів, серед яких відомі бренди та вітчизняні мережі з продажу ювелірних виробів, косметики, парфумерії та засобів гігієни, продовольчих продуктів, побутової техніки та електроніки.

Продаж майна відбудеться шляхом електронного аукціону в системі ProZorro.Продажі. Прийом пропозицій на участь у торгах триває до 20:00 13 грудня 2020 р.

Початкова ціна лоту становить 283 514 010 гривень", - констатує держбанк.

Укрексімбанк додає, що окремим лотом реалізується земельна ділянка в Києві на масиві Березняки. Ділянка загальною площею понад 4 га розташована на перетині вулиці Березняківської та Дніпровської набережної. Цільовим призначенням є будівництво, експлуатація та обслуговування культурно-торговельного комплексу.

Початкова ціна лоту – 132 239 000 гривень.