У законопроект про Приватбанк і банки-банкрути вже подано 5 тисяч поправок, - Арахамія

Все про економіку та фінанси

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Інтер" заявив, що противники ухвалення законопроекту про банки будуть робити все, щоб затягнути процес його розгляду в другому читанні, на підтвердження чого вже зареєстровано п`ять тисяч поправок, пише "Інтерфакс-Україна".

"Уже сьогодні, станом на зараз, є п`ять тисяч зареєстрованих поправок. Ми розуміємо, що буде чинитися максимальний опір цьому процесу (прийняття законопроекту). Ходять чутки, що цю кількість поправок може бути збільшено до 8 або 10 тисяч" , - сказав Д. Арахамія.

Він нагадав, що депутати протягом семи днів з моменту голосування в першому читанні, подають свої поправки до законопроекту.

"Ми очікуємо, що буде велика боротьба за цей законопроект, будуть намагатися його зупинити, заблокувати і перша битва буде в комітеті, тому що тільки після того, як комітет розгляне поправки, це може бути винесено в зал", - підсумував Д. Арахамія.

Глава фракції не зміг назвати дату розгляду цього законопроекту на пленарному засіданні.

Разом з тим, за його словами, позачергове засідання ВР може відбутися в середу-четвер.

Він розповів, що наразі йде робота над змінами до держбюджету на 2020 рік та над пакетом законопроектів про пільги для бізнесу.

"Нам все одно треба приймати бюджет вом новому вигляді. І у нас напрацьовується інший пакет, це вже, здається, третій пакет по боротьбі з коронавірусів ... Ми зараз напрацьовуємо разом з усіма фракціями спільне бачення... пільг, які ми можемо надати бізнесу", - зазначив Д. Арахамія.

Як повідомлялося, 30 березня Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект 2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності (т.зв. "антиколомойський" законопроект), прийняття якого є однією з умов укладення нової угоди з МВФ. Другою умовою було прийняття закону про ринок землі, який парламентарії прийняли в цілому в цей же день.

Разом з тим, новий міністр фінансів Сергій Марченко заявляв, що для співпраці з МВФ Україна має також внести зміни в держбюджет.