У "Тедіс Україна" очікує виручку в 2019 році на 60 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Оборот найбільшого дистриб`ютора тютюнових виробів, компанії "Тедіс" Бориса Кауфмана, складе за підсумками 2019 року 60 млрд грн, заявив в інтерв`ю для Liga.net генеральний директор компанії Тарас Корніяченко.

"У цьому році ми очікуємо виручку приблизно 60 млрд грн. Це трохи менше, відсотків на 9-10, ніж в минулому році. Причина в скороченні тютюнового ринку в цілому", - сказав він.

Крім того, Корніяченко уточнив, що тютюнова продукція займає 95% в портфелі дистрибуції "Тедіса". "Крім того, ми продаємо товари, супутні тютюну: сірники, запальнички, інші товари", - уточнив він.

Частка "Тедіса" в дистрибуції сигарет, за словами Корніяченко, становить 60%.

Нагадаємо, 10 жовтня АМКУ оштрафував на 6,5 млрд грн чотирьох найбільших виробників тютюнових виробів в Україні за монополізацію ринку компанією "Тедіс Україна". Зокрема, штраф отримали Філіп Морріс, Джей Ті Інтернешнл, Імперіал Тобакко Продакшн і Бритіш Американ Тобакко (Прилуки). Виробники мають намір оскаржити штраф в суді. Крім того, компанії загрожує нова справа від АМКУ.

У грудні 2017 року АМКУ визнав компанію "Тедіс Україна" монополістом і оштрафував на 430 млн грн.

"Тедіс Україна" (раніше ТОВ Торгова компанія "Мегаполіс-Україна") - найбільший дистриб`ютор сигарет в Україні. Регіональна мережа компанії складається з 35 регіональних структурних підрозділів. Компанія зареєстрована на чотири кіпрські компанії: Мегаполіс Юкрейн Інвестмент Лімітед, Ебромар Індастріз Лімітед, Лідертано Холдінгс Лтд і Пласідо Холдінгз Лімітед. Основний бенефіціар компанії бізнесмен Борис Кауфман.