Турецька компанія перемогла в тендері на будівництво мосту в Запоріжжі за 12 млрд грн

Все про економіку та фінанси

"Укравтодор" оголосив переможцем в тендері на будівництво моста в Запоріжжі компанію Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi. Її тендерна пропозиція - 11,9 млрд грн, пише “БізнесЦензор”.

Магістраль через річку Дніпро в Запоріжжі є інфраструктурним об`єктом державного значення, який буде забезпечувати транспортний зв`язок між Лівобережжям і Правобережжям України.

Згідно з проектом будівництва, це магістраль безперервного руху протяжністю 9 100 м, що зв`язує правобережну частину міста Запоріжжя з центральною лівобережною частиною і основною північною промисловою зоною через обидва рукави річки Дніпро і острів Хортиця. Магістраль складається з шести транспортних розв`язок, в складі яких 27 штучних споруд, в т.ч. два позакласних мости з окремими будівлями під кожний напрямок руху.

Компанія Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi була заснована в 1991 році. Реалізувала проекти в Хорватії, Україні, Тунісі, Молдові, Омані, Екваторіальній Гвінеї, Туркменістані.