"Центренерго" планує залучити кредити в Укргазбанку та Ощадбанку на 1,3 млрд грн

Все про економіку та фінанси

В.о. гендиректора ПАТ "Центренерго" Олександр Корчинський заявив, що підприємство планує залучити 1,3 млрд грн кредитних коштів у держбанків для закупівлі палива, пише "Енергореформа".

"Ми дійсно хочемо взяти кредит. Порахували - приблизно 1,3 млрд грн, і все витратити на паливо. Половина - наша місячна витрата, друга половина - місячний запас. Звернулися в Ощадбанк і Укргазбанк, надали їм всі документи, відправимо листи на Кабінет Міністрів і ФДМ з проханням підтримати ", - повідомив О. Корчинський.

За його словами, наразі компанія відчуває дефіцит оборотних коштів. Це пов`язано із заборгованістю ДП "Енергоринок" в розмірі 1,4 млрд грн перед "Центренерго" за відпущену електроенергію.

Раніше, в ході переговорів генкомпаній і вугледобувних підприємств, глава Міненерго Ольга Буславець повідомила, що міністерство буде сприяти "Центренерго" в переговорах з державними банками.

"Центренерго" експлуатує 23 блоки (18 - пиловугільні та 5 - газомазутні) на Вуглегірській, Зміївській і Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7690 МВт. Державі в особі Фонду держмайна належить 78,3% акцій товариства.