Трамп хоче роздати американцям по $1000, готує план для економіки на $1 трлн: деталі

Все про економіку та фінанси

Адміністрація Дональда Трампа в середу попросила Конгрес схвалити виплату американським платникам податків $500 мільярдів і видачу місцевим авіакомпаніям забезпечених кредитів в обсязі $50 млрд, щоб допомогти подолати наслідки епідемії коронавіруса, пише Reuters.

Виплати платникам податків повинні початися 6 квітня і будуть залежати від доходу і розміру сім`ї. Вони пройдуть в два етапи, які почнуться 6 квітня і 18 травня.

Лідери партій в Конгресі обговорюють пропозиції Трампа.

Адміністрація США в рамках запропонованих стимулів в обсязі $1 трлн також хоче направити $150 млрд на допомогу особливо постраждалим секторам економіки у вигляді забезпечених кредитів або гарантій по кредитах і $300 млрд - малому бізнесу у вигляді кредитів.

Чиновники кажуть, що гроші можуть отримати готелі, ресторани, виробники літаків, а також круїзні компанії.

Boeing Co повідомила в середу, що домагається гарантій по кредитах в обсязі як мінімум $60 млрд, а також інших видів фінансування для всього авіабудівного сектора, в той час як вантажні і пасажирські авіаперевізники хочуть отримати $58 мільярдів у вигляді кредитів і грантів.

Керівники американського готельного та туристичного бізнесу з таких компаній, як Marriott і Hilton, зустрілися з Трампом у вівторок, щоб обговорити потенційну допомогу в обсязі $250 млрд.