Трамп каже, що США "завершують епоху нескінченних воєн"

Все про економіку та фінанси

Президент Дональд Трамп, який піддався в останні дні критиці за плани виведення тисяч американських військовослужбовців з Німеччини, у суботу сказав випускникам Вест-Пойнта, що їх завданням буде "захищати життєво важливі інтереси Америки", а не вести "нескінченні війни" в далеких країнах, пише dt.ua.

Оприлюднені Трампом плани вивести 9500 військовослужбовців з Німеччини, одного з найсильніших союзників Америки, і перемістити їх у Польщу та інші країни викликали гнів німецьких чиновників і стурбованість у Конгресі США щодо можливого відступу зі світової сцени.

"Кожен з вас починає свою службу в армії в критично важливий момент нашої історії. Ми відновлюємо фундаментальні принципи того, що служба американського солдата полягає не в тому, щоб відновлювати інші країни, а в тому, щоб захищати нашу країну від іноземних ворогів", − зазначив Трамп.

Він підкреслив, що США "завершують епоху нескінченних воєн" і в цьому полягає "новий, чіткий погляд на захист життєво важливих американських інтересів".

"Вирішувати давні конфлікти в далеких країнах, про які багато хто навіть не чули, − це не обов`язок американських військ. Ми не світові поліцейські", − підкреслив президент.