Тейлор: Коломойський нарощує вплив, це несе ризики для Зеленського

Все про економіку та фінанси

Повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор кілька разів говорив президенту України Володимиру Зеленському про небезпеку впливу олігарха Ігоря Коломойського на уряд. Про це стало відомо із публікації закритих свідчень Тейлора перед Конгресом, пише "Європейська правда".

"Вплив олігархів – це проблема. Це велика проблема. І особливо великою вона є сьогодні, за нової влади. Це саме та проблема, та турбота, те питання, яке ми, і уряд США, і ширша міжнародна спільнота, маємо з адміністрацією Зеленського. Вплив одного конкретного олігарха на Зеленського викликає особливе занепокоєння. Ця людина – Коломойський, і його вплив зростає", - сказав Тейлор.

Він заявив, що особисто попереджував Зеленського про те, що подальше зростання впливу Коломойського може призвести до політичних наслідків для нього.

"Це одне із занепокоєнь, які я кілька разів дуже чітко висловлював президенту Зеленському та його команді, пояснюючи: знаєте, пане президенте, Коломойського люди не обирали. Вони обрали вас, а натомість він, тобто Коломойський, збільшує свій вплив у вашому уряді. І зрештою це може призвести до вашого падіння. Я кілька разів спілкувався з ним про це", - сказав Тейлор.