Світовий банк може надати Україні "антивірусний" кредит на $500 млн

Все про економіку та фінанси

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) з групи Світового банку може виділити Україні 500 млн дол кредитних коштів на підтримку держбюджету в умовах карантину, запровадженого українською владою з метою недопущення масового поширення коронавірусу в країні. Про це заявила генеральний директор Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Олена Волошина в ході відеоконференції, пише УНІАН.

"Ми будемо й надалі шукати інші інструменти для того, щоб підтримувати не тільки наших клієнтів, але й приватний сектор в цілому. Наші колеги з Міжнародного банку реконструкції та розвитку зараз перебувають у переговорах з приводу виділення 500 мільйонів кредиту для підтримки бюджету України, і на додаток до цього ведуться переговори про кількамільйонне спеціальне фінансування, яке піде на боротьбу з коронавірусом", - сказала О. Волошина.

Вона також додала, що через коронавірус і введення обмежувальних заходів найбільше постраждає малий бізнес, особливо зі сфери послуг. "Тому що ніхто не розуміє, як надовго затягнеться припинення діяльності цього бізнесу", - підсумувала генеральний директор IFC.