Світек у жовтні піде з Альфи та Укрсоцбанку після їх злиття

Все про економіку та фінанси

Іван Світек прийняв рішення залишити об`єднаний Альфа-Банк та Укрсоцбанк в жовтні 2019 року по завершенні юридичного злиття двох банків, йдеться в повідомленні Альфа-Банку.

І. Світек очолив команду Альфа-Банку в лютому 2017 року. У лютому 2018 року був призначений головою правління Укрсоцбанку.

Як зазначається, І. Світека на посаді генерального менеджера Альфа-Банку змінить Рафал Ющак, який з 2015 року займає посаду керуючого директора Альфа-Банку Білорусь, а з квітня 2019 року входить до складу наглядової ради Альфа-Банку Україна.

Рафал Ющак має понад 22 років досвіду на керівних посадах у різних банківських установах. Він, зокрема очолював ради директорів і керував низкою фінансових організацій, серед яких польський банк PKO Bank Polski та ПУМБ.

«Ми високо цінуємо внесок Івана в розвиток банків групи, який, безсумнівно, приведе до створення найбільшого приватного гравця на фінансовому ринку України», – прокоментував Пьотр Авен, голова ради директорів ABH Holdings, член наглядової ради Альфа-Банку.

Про фінансовий стан Альфа-Банку - тут, Укрсоцбанку - тут.