Суркіс - про bail-in у Приватбанку: дружина та молодша дочка не втратили кошти

Все про економіку та фінанси

Ігор Суркіс заявив що ніяк не пов`язаний з Ігорем Коломойським. Також він прокоментував процедуру bail-in в інтерв`ю спортивному каналу "ТаТоТаке" (було записане до недавнього рішення Верховного Суду), повідомляє "Економічна правда".

"Зв`язали нас з Коломойським, а ми були просто вкладниками, як всі 16 мільйонів на той момент. Вирішили таким чином щось собі [у нас] відібрати.... Я взагалі з Коломойським ніяким чином не пов`язаний. Абсолютно", - заявив Суркіс.

На коментар журналіста, про те, що він має частку акцій каналу 1+1 Коломойського, Суркіс відповів:

"Я володію 8% акцій. Зв`язків з банком у мене взагалі ніякої немає, а то що я володію 8,33% - мене зв`язали.

Розкажіть, що це за bail-in, який вони провели, якщо у мене є дві доньки, у старшої доньки забрали гроші (яка живе з чоловіком 10 років), а у моєї молодшої - не забрали.

У мене є офіційна дружина у якої не забрали гроші, а у Григорія Михайловича (Суркіса) дружини, з якою він 41 рік в розлученні (він її бачив років 30 тому) - забрали гроші", - коментує бізнесмен.

Операція bail-in щодо Приватбанку – примусова конвертація депозитів у нові акції банку, які були випущені в грудні 2016 року під час націоналізації банку, а потім зрештою з усіма "старими" акціями банку (загалом – 100%) були викуплені державою (в особі Мінфіну) за 1 грн. 

Як пише Liga.net, у згаданому інтерв`ю І. Суркіс також повідомив, що річний бюджет футбольного клубу "Динамо" (Київ) становить (без урахування покупки і продажу футболістів) близько $30-35 млн, з них $15-20 млн - дотації акціонерів.

За словами Суркіса, його брат, народний депутат від ОПЗЖ Григорій Суркіс, теж бере участь у фінансуванні клубу. "Коли мені не вистачає - він мені позичає", - додав Ігор Суркіс.

Як повідомлялося, доходи ТОВ "Футбольний клуб" Динамо "в 2018 році впали в 3,1 рази - до 105,97 млн ​​грн, чистий прибуток зріс на 25,9% - до 97,66 млн грн. Валовий збиток клубу в 2018 році - 534, 46 млн грн. У 2018 році операційні витрати ФК "Динамо" перевищили 1,17 млрд грн.