Суд забрав в АРМА стадіон "Чорноморець" і повернув його фірмі з пропискою в США

Все про економіку та фінанси

За даними компанії Allrise Capital Inc., 26 серпня Шевченківський райсуд м. Києва задовольнив її клопотання про скасування накладеного арешту на нежитлові будівлі стадіону "Чорноморець" (Одеса) і повернув об`єкт з управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) для Allrise Capital Inc., пише "Інтерфакс-Україна".

Раніше ухвалою Шевченківського райсуду м. Києва від 31 липня 2020 року було накладено арешт і заборону Allrise Capital Inc. розпоряджатися майном - нежитловими будівлями одеського стадіону "Чорноморець", а рішенням від 6 серпня об`єкт було передано в управління АРМА.

Як повідомлялося, 22 травня 2020 року Фонд гарантування вкладів фізосіб з 21-ї спроби продав на аукціоні стадіон "Чорноморець" компанії Allrise Capital Inc. за 193,8 млн грн, що майже вшестеро нижча за стартову ціну об`єкта (1,139 млрд грн). Угоду про передання прав на стадіон між ФГВФО й Allrise Capital Inc. укладено 16 липня 2020 року.

До складу лота увійшла нежитлова нерухомість, розміщена в історичному центрі Одеси, загальною площею 80,3 тис. кв. м - стадіон "Чорноморець", яка має, крім спортивної частини, бізнес-центр із рестораном загальною площею 10,8 тис. кв. м, фітнес-центр (4,3 тис. кв. м), готель (9,8 тис. кв. м), підземний паркінг тощо.

За даними ФГВФО, остання повна реконструкція стадіону відбулася у 2011 році. Стадіон "Чорноморець" може розмістити на трибунах понад 34 тис. осіб. Значна частина трибун захищена від опадів.