Суд витребував у Нацбанку звіт Kroll щодо Приватбанку

Все про економіку та фінанси

Печерський райсуд м. Києва своєю ухвалою від 27 травня - у рамках розгляду справи №757/64933/17-ц за позовом Ігоря Коломойського до Приватбанку та НБУ про захист ділової репутації - витребував у Нацбанку низку документів, зокрема, результати розслідування детективного агентства Kroll Associates U.K. Limited (довідки, звіти, таблиці тощо), складені на виконання Statements of Work for Investigation Services, з НБУ (у т.ч., але не обмежуючись, від 05.02.2016, 20.01.2017).

Як писав Finbalance, у квітні 2018 року цей суд за клопотання І. Коломойського теж виносив ухвалу про витребування вказаних документів у Нацбанку.

Раніше НБУ заявляв, що компанія Kroll провела forensic audit Приватбанку, який, як зауважували в Нацбанку, підтвердив підозри НБУ щодо можливого завдання збитків банку перед націоналізацією на 5,5 млрд дол. І. Коломойський заперечував цю інформацію (див. тут, тут, тут).

У травні 2020 року Фонд гарантування вкладів заявив, що компанія Kroll буде займатися пошуком активів Дельта Банку, які могли бути виведені за кордон.