Ситник - про справу Приватбанку: не буду робити прогнозів, розслідуємо

Все про економіку та фінанси

Директор НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю для Liga.net пов’язав збір підписів у парламенті за його відставку із уже закритою “справою рюкзаків”, а також зі справою Приватбанку.

З приводу розслідування “приватбанківської” історії А. Ситник зазначив таке:

"Ми зареєстрували кримінальне провадження в 2017 році і з тих пір проводимо розслідування. Ще кілька справ по Приватбанку були в ГПУ. Після того як ГПУ втратила функцію слідства в листопаді 2019 го, ці провадження передані в НАБУ. В цілому це - близько 3000 томів, разом з матеріалами, які передані з ГПУ. Це складне розслідування, яке просувається не так швидко, як очікує суспільство. На жаль, ми не відчуваємо плідної співпраці в розслідуванні цього кейса, перш за все, зі сторони експертних установ. Але ми не здаємося - будемо працювати, розслідувати.

<...> Для того, щоб розуміти, яка перспектива справи, треба провести всі слідчі дії, які вважає потрібними детектив. Після цього можна розуміти, яке рішення потрібно прийняти [щодо передачі в суд]. Тому я не буду робити прогнозів. Розслідуємо.

<...> По-перше, тема Приватбанку - це постійний меседж з боку наших міжнародних партнерів. По-друге, так вийшло, що це справа у нас. Ми ніколи не дозволяли собі зупинитися в розслідуванні якоїсь справи. І, звичайно, детективи працюють і проводять всі необхідні слідчі дії. Напевно, когось це дратує ".