Шмигаль: якщо не спрацює карантин вихідного дня, будуть жорсткіші заходи

Все про економіку та фінанси

Прем`єр Денис Шмигаль заявив, що якщо в найближчі кілька тижнів "карантин вихідного дня" не покаже результати, уряд почне готуватися до жорсткіших карантинних обмежень, пише zn.ua.

За його словами, основне завдання "карантину вихідного дня" - вийти на плато за кількістю хворих. Карантином "вихідного дня" уряд хоче зафіксувати на рівні не більше 12-15 тисяч випадків в день.

"За найближчі два тижні ми повинні побачити його перші результати за умови дотримання всіх протиепідемічних правил. Якщо цього не станеться, то ми почнемо готуватися до жорсткіших карантинних обмежень, нам доведеться це робити", - сказав прем`єр.

Шмигаль наголосив, що кожен день виконання карантину відтягує прийняття більш жорстких заходів.

Як зазначив прем`єр-міністр, наразі немає необхідності розгортання мобільних госпіталів, але підготовка вже проводиться.

На ранок вівторка, 17 листопада, в Україні зафіксовано 557 657 випадків зараження коронавірусом. За минулу добу діагностували 11 968 нових випадків COVID-19.

Із 14 по 30 листопада в Україні діє "карантин вихідного дня". Однак десять міст України відмовилися від "карантину вихідного дня", ще один готує позов до суду. Так, від карантину на вихідних відмовилися в Тернополі, Дніпрі, Черкасах, Краматорську, Рівному, Одесі, Слов`янську, Івано-Франківську, Житомирі. У Львові щоб не вводити локдаун, суботу та неділю зробили робочими. А Луцька міська рада готує позов до Київського окружного адмінсуду, щоб скасувати карантин "вихідного дня".