Шмигаль: обсяг субсидій зменшиться, але їх вистачить

Все про економіку та фінанси

Прем`єр Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив, що незважаючи на зменшення фінансування житлових субсидій в проекті держбюджету на 2021 рік на 2,7 млрд грн, або на 7%, з 39,3 млрд грн, передбачених в держбюджеті-2020 року, до 36,6 млрд грн, їх вистачить усім, хто має в них потребу, пишуть "Українські новини".

"Сума субсидій - вона дійсно трохи менше, але з урахуванням того, що в цьому році ціна газу буде найдешевшою за останні 5 років, з урахуванням того, що піднялася і підніметься мінімальна заробітна плата, ми впевнені і дуже уважно порахували: субсидій вистачить, і там сума закладена з запасом, в цьому бюджеті. Будьте спокійні, субсидії будуть виплачуватися всім, хто буде в цьому потребу, суми достатньо ", - сказав Шмигаль.

Він підкреслив, що, за логікою уряду, суми субсидій повинні знижуватися в зв`язку зі зростанням доходів громадян і зниженням кількості тих, потребують цю допомогу. 

У той же час він зазначив, що в разі необхідності уряд виступить з ініціативою, і він не сумнівається, що депутати Верховної Ради підтримають збільшення фінансування субсидій.