Кабмін вирішив не продовжувати карантин вихідного дня

Все про економіку та фінанси

Кабмін не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні. Про це на засіданні уряду повідомив прем`єр Денис Шмигаль, пише Lb.ua.

"Ми отримали позитивний ефект - на 30 листопада за тиждень ми отримали на 6000 випадків менше, ніж було прогнозовано. В лікарнях спостерігається вирівнювання ситуації з зайнятості ліжок. Це дозволяє зняти обмеження. На вихідні і в будні будуть діяти обмеження помаранчевої зони", - повідомив він.

Про майбутні рішення щодо посилення обмежень уряд повідомить щонайменше за сім днів до їх уведення.

У помаранчевій хоні заборонялася діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази і т.д.), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів і не більш ніж 100 осіб.

Нагадаємо, що карантин вихідного дня було введено 11 листопада рішенням уряду. На вихідних працювати можна було тільки продуктовим магазинам, аптекам і СТО. Ресторани могли працювати на доставку і на виніс.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявляв, що в Україні буде введений локдаун, і відбудеться це або в грудні, або з 2 січня.