Шевченко: Укргазбанк запустив перший на ринку іпотечний офіс з доступним кредитуванням

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що запустив перший в Україні іпотечний офіс та зробив іпотечне кредитування "простим, зручним, а головне – доступним" (цитата).

«Для нас як державного банку дуже важливим є спільно з урядом зробити соціальний внесок у життя українців. Ми розуміємо наскільки актуальною залишається проблема власного житла для багатьох сімей. Тому ми створили перший в Україні іпотечний офіс з умовами кредитування, які будуть доступними та не обтяжливими для більшості українців і значно вигіднішими за оренду житла», - наголосив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Як зазначається, придбати житло в кредит через іпотечний офіс Укргазбанк можна під 15,5% річних у гривні при чому без жодних комісій за оформлення. Отримати іпотечний кредит можна на строк до 20 років. Перший власний внесок - від 20% від вартості житла.

Дізнатися про можливу суму іпотечного кредиту в Укргазбанку можна без зайвих візитів до банку, заповнивши заявку на сайті та отримати свій іпотечний сертифікат, резюмує держбанк.