Росія відправила своїх військових в Нагірний Карабах

Все про економіку та фінанси

Росія вже відправила в Нагорний Карабах свій «миротворчий контингент». Як повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС, в Міноборони РФ зазначили, що "миротворці" вирушили в Карабах літаками військово-транспортної авіації Іл-76 з аеродрому Ульяновська, пише zn.ua.

Основний контингент складуть підрозділи 15-ї окремої мотострілкової бригади Центрального військового округу.

Водночас президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що до складу миротворчої місії увійде російський і турецький контингент. При цьому, кількість турецьких військових поки не оголошено, повідомляє російська служба BBC.

Алієв під час свого відеозвернення заявив, що угода відповідає інтересам народів як Азербайджану, так і Вірменії. Також він назвав досягнуті домовленості "перемогою в карабахській війні".

Раніше стало відомо, що прем`єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, президент Азербайджану Ільхам Алієв і глава Кремля Володимир Путін підписали договір про припинення війни в Нагірному Карабасі з 01:00 10 листопада.

"Текст заяви дуже болючий особисто для мене і для нашого народу. Я прийняв це рішення у результаті глибокого аналізу воєнного стану і оцінки людей, найкращим чином володіють ситуацією", - написав Пашинян на своїй сторінці Facebook.