РФ готується до масштабної воєнної агресії, - заступник начальника Генштабу ЗСУ

Все про економіку та фінанси

Заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Олексій Таран в інтерв`ю для Tyzhden.ua констатував, що "Росія готується до проведення широкомасштабної воєнної агресії" (цитата).

"Ці плани цілком очевидні. ЗСУ відповідно готуються до відсічі збройній агресії по всьому кордону України. Це стосується не лише лінії зіткнення, а й інших районів, починаючи з кордону з Білоруссю і далі поблизу Криму та Бессарабії. На сьогодні ми маємо достатню кількість підготовлених органів управління, які здатні планувати та керувати військами на цих важливих напрямках", - зауважив О. Таран.

За його словами, на початку агресії Росії проти України "ми починали з чотирма батальйонно-тактичними групами на всі ЗСУ, які на той момент були більш-менш готові до виконання завдань, решта сил перебувала в пунктах постійної дислокації і вважалася обмежено готовою або зовсім неготовою".

"Можемо порівняти ситуацію у 2014-му й тепер: 5 тактичних груп тоді й 17 бойових бригад у Сухопутних військах, 5 у ДШВ і 2 повноцінні бригади морських піхотинців сьогодні", - зазначив О. Таран.