Єрмак прокоментував відставку Уманського

Все про економіку та фінанси

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував відставку свого радника Ігоря Уманського:

"Сьогодні я мав зустріч зі своїм колишнім радником Ігорем Уманським. Сказав йому наступне.

У нас нульова толерантність до корупції - це неодноразово повторював Президент Володимир Зеленський, і це базова цінність внутрішньої культури нашої команди.

Також я повторив те, що сказав йому телефоном раніше - вважаю неправильним приймати заяву про відставку не від нього особисто, а прочитати про це в інтернеті.

Я поважаю роботу і професійний шлях Ігоря Уманського.

Якби я не покладав на його досвід та аналітичні здібності великі надії у контексті подолання корупції в Україні, то не запросив би долучитись до команди Офісу в якості мого радника.

За останні місяці в Офісі Президента України було достатньо нарад за участі представників усіх силових та контролюючих органів, на яких Ігор Уманський міг поставити будь-які питання та передати будь-які аналітичні матеріали.

Він мав абсолютну свободу і всі можливості для цього.

Вважаю, що для нього були створені усі можливості аби донести будь-яку необхідну інформацію до керівництва держави, до Уряду та правоохоронної системи. І якщо цього не вдалось зробити, то точно не через нас.

Бажаю Ігорю удачі з його новими проєктами, сподіваюсь що він візьме вектор на конструктивність, і ми всі разом працюватимемо над тим, щоб подолати корупцію в Україні".