Разумков: бюджетний процес буде дуже непростий

Все про економіку та фінанси

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі "Україна 24" заявив, що процес прийняття держбюджету на наступний рік буде дуже непростий, пише "РБК-Україна".

"Бюджет не простий, бюджетний процес буде дуже непростий. Це було лише представлення бюджету [в п`ятницю]. Тобто зараз Верховна Рада його взяла на опрацювання, і зараз він лише потрапив до бюджетного комітету. Будуть долучатись всі народні депутати, профільний комітет, інші комітети Верховної Ради будуть вносити свої пропозиції, ініціативи до змін до цього законопроекту. А далі будемо виходити з того, що ми побачимо при першому читанні цього законопроекту", - сказав він.

За словами спікера, сьогодні на адресу проекту держбюджету лунає багато критики і навіть два міністри не голосували за документ.

"Якщо говорити по цифрам, не простий буде бюджет, станом на сьогодні це відчувають всі, і народні депутати всіх фракцій, і, я впевнений, це розуміють і в Кабінеті Міністрів. Тому що видаткова частина - це 1 350 млрд, а дохідна частина - 1 071 млрд... Це буде важко опрацьовувати, і ще не враховані ті пропозиції, які надходять від народних депутатів", - зазначив Разумков.