Райффайзен Банк Аваль відклав річні збори акціонерів через коронавірус і на підставі закону

Все про економіку та фінанси

Райффайзен Банк Аваль повідомив про перенесення дати проведення річних загальних зборів акціонерів.

Банк констатує, що наглядова рада банку призупинила заходи із підготовки та проведення річних зборів акціонерів, в зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації в Україні й світі та керуючись у т.ч. Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)" від 29.03.2020 №3275, постановою Кабінету Міністрів від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2».

Як зазначається, відповідно до Закону №3275, наглядова рада банку у строк, не пізніше трьох місяців після дати завершення карантину, встановленого Кабінетом Міністрів, визначить термін проведення річних загальних зборів акціонерів банку.

“Правління банку повідомить про дату, час і місце проведення річних загальних зборів акціонерів кожного акціонера персональним поштовим відправленням”, - йдеться в заяві Райффайзен Банку Аваль.