Протести в Киргизстані: понад півтисячі постраждалих, одна людина загинула

Все про економіку та фінанси

На масових протестах у Бішкеку, які спалахнули у Киргизстані після виборів, постраждали 590 осіб, одна людина загинула. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я Киргизстану у Facebook, пише zn.ua.

Зазначається, що станом на ранок 6 жовтня до закладів охорони здоров’я країни звернулись 590 постраждалих, 439 з них були відправлені на амбулаторне лікування після надання первинної медичної допомоги.

«150 постраждалих з різними травмами госпіталізовані, з них 13 постраждалих знаходяться в реанімації. 1 потерпілий помер», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в понеділок, 5 жовтня, після оголошення попередніх підсумків виборів до парламенту Киргизстану, почалися масові протести. Мітингувальники вимагають скасувати результати голосування і провести повторні вибори. Із 12 партій, що програли вибори, представники 11 вийшли на протест.

Масові протести переросли в заворушення і зіткнення протестувальників із поліцією, у ході яких силовиками було застосовувано сльозогінний газ і світлошумові гранати. У відповідь мітингувальники кидали в силовиків каміння і коктейлі Молотова.

Також мітингувальники штурмом захопили резиденцію президента Сооронбая Жеенбекова.