Промисловість Китаю в липні зросла на 4,8% р/р, роздрібні продажі впали 7-й місяць поспіль

Все про економіку та фінанси

Промислове виробництво в Китаї зросло на 4,8% в липні в річному вираженны, показали дані, опубліковані в п`ятницю. При цьому промислове виробництво зросло четвертий місяць поспіль, але зростання виявився меншим, ніж очікувалося, на тлі поступового відновлення економіки після пов`язаного з коронавірусом локдауна, пише Reuters.

Аналітики, опитані Рейтер, очікували, що зростання в річному обчисленні прискориться до 5,1% в порівнянні з 4,8% в червні, у міру того як все більше компаній відновлюють виробництво після локдауна.

Роздрібні продажі скоротилися на 1,1% в річному вирахуванні в порівнянні зі зниженням на 1,8% в червні. Показник продажів виявився гіршим від прогнозу, що передбачала зростання на 0,1%.

Продажі впали сьомий місяць поспіль на тлі слабкого споживчого попиту, незважаючи на пом`якшення жорстких карантинних заходів в країні.

Інвестиції в основний капітал за перші сім місяців року знизилися на 1,6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, який співпав з очікуваннями і оговтавшись від падіння на 3,1% в першому півріччі.