Потураєв: ВР прийме урядовий законопроект про Приватбанк, по ринку землі буде компроміс

Все про економіку та фінанси

Нардепи з фракції "Слуга народу" повідомили, що на позачерговому засіданні Верховної Ради будуть розглядатися законопроекти про банки та ринок землі, пише Lb.ua.

Нардеп Микита Потураєв розповів, що в понеділок Рада планує проголосувати за законопроекти про банки і землі в цілому. За його словами, на нараді фракції було досягнуто компромісу з питання ринку землі.

"Всі йдемо і голосуємо. Банки - в тому вигляді, в якому є урядовий законопроект, узгоджений з МВФ. Щодо землі був запропонований компроміс. З 1 липня 2021 можна продавати і купувати тільки землі пайовиків, а не державні, до 100 гектарів в одні руки. Їх зможуть купувати тільки фізичні особи. Через два роки заходять юридичні особи з концентрацією до 10 тисяч", - зазначив нардеп.

Заступниця глави фракції СН Євгенія Кравчук повідомила, що продаж землі іноземцям відкладається до референдуму.

За словами Потураєва, також буде розглянуто соціальний пакет законопроектів (економічна підтримка громадян), секвестр бюджету і медзаконопроекти, зокрема планується дозволити лікарям за згодою пацієнтів лікувати їх від коронавіруса ліками, яких немає в протоколах, а також посилити відповідальність спекулянтів в сфері продажів медичних засобів .

Де буде проходити засідання, нардепи поки не визначилися, повідомила Є. Кравчук.

"Як ми будемо працювати? Так, щоб це було максимально безпечно. Є два варіанти - в залі, але швидко, або на вулиці, але трохи довше. Чому так? На вулиці немає електронної системи голосування, голосувати потрібно руками і залучати лічильну комісію. фракція цілому схиляється до варіанту роботи в сесійній залі - з додатковими засобами захисту (окуляри, маски і рукавички)", - додала Є. Кравчук.