Посольство США подякувало Богдану за роботу, сподівається на співпрацю з Єрмаком

Все про економіку та фінанси

У посольстві США в Україні відреагували на звільнення з посади керівника Офісу президента Андрія Богдана та призначення замість нього Андрія Єрмака, пише "Європейська правда".

"Ми дякуємо Андрію Богдану за партнерство та цінуємо його зусилля щодо підтримки історичного поступу реформ в Україні останнім часом. Ми сподіваємось на продовження нашого міцного партнерства у впровадженні реформ з Андрієм Єрмаком", - йдеться у повідомленні посольства в Twitter.

Слід зазначити, що свого часу призначення Андрія Богдана (особистого адвоката Коломойського і держслужбовця за президентства Януковича) на посаду голови Офісу президента викликало запитання у міжнародних партнерів України.

Експерти повідомляли, що в США та ЄС неодноразово висловлювали думку Володимиру Зеленському, що вибір Богдана шкодить його репутації.

Водночас тодішній повірений у справах США Вільям Тейлор публічно заявляв, що хоча Штати і надалі відкрито виступають проти посилення Коломойського, але водночас не мають заперечень щодо призначення Богдана.