Поліція на вимогу Коломойського розслідує, як Кауфман отримав журнал "Фокус" у 2013 році

Все про економіку та фінанси

Нацполіція розслідує кримінальну справу №42019000000001896 за заявою кіпрської компанії "Акютел Лтд" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова про втрату нею в 2013 році 50% корпоративних прав у ТОВ "Видавництво "Фокус". Про це свідчить рішення Печерського райсуду Києва від 19 вересня, пише Liga.net.

Своїм рішенням суд задовольнив клопотання прокурора Генпрокуратури про надання доступу до документів реєстраційної справи "Видавництва "Фокус".

Правоохоронці перевіряють законність переходу корпоративних прав від компанії Коломойського-Боголюбова до групи Vertex United одеських бізнесменів Бориса Кауфмана і Олександра Грановського.

Кримінальне провадження було відкрито 30 серпня по ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу.

UMH Group Бориса Ложкіна та Акютел Коломойського-Боголюбова продали журнал і сайт "Фокус" групі Кауфмана в червні 2013 року. Потім в грудні 2016 року Vertex United продала "Фокус" співвласнику і керівнику радіохолдингу Business Radio Group Анатолія Євтухову, який є бізнес-партнером колишнього депутата Віталія Хомутинніка. Учасники медіаринку називали його реальним власником "Фокуса". Сам Хомутинник це заперечував. У серпні з`явилася інформація про можливий продаж "Фокуса" новому власнику.